IMAGE: Nejsme političtí turisté, jsme srdcaři!IMAGE:

Image -

 IMAGE:

Kandidáti s Plzní v srdci jsou tady!


Určitě si teď říkáte, co to je zase za zvláštní uskupení, kterých se vyloupne vždy před volbami nepočítaně. V našem případě je to ale úplně jinak!
Plzeňská sociální demokracie se podílí na řízení tohoto města a řadě projektů roky.Myslíme si, že se rozhodně nemáme za co stydět a ani proč se schovávat.
Stáli jsme za celou řadou dobrých projektů a další, které se nyní dokončují, jsme nastartovali.Chceme ukázat, že jsme tu byli, a i nadále budeme pro Plzeňáky.
Proto jsme našli mezi svými sousedy, kolegy, kamarády, spoluhráči či známými, spoustu zajímavých Plzeňáků – nezávislých nestraníků.
Méně či více známých osobností z našich běžných každodenních životů. Lidí, kteří se ve svých profesích snaží zlepšit život v Plzni. Lidí, kteří mají Plzeň v srdci, tak jako my.
Spojili jsme síly a jdeme do toho společně!

Jsme jeden tým lidí, který má jednoduchý program. Tím programem jste Vy! Vaše každodenní starosti a také přání, jak město vylepšit.
Máme samozřejmě připravenu i celou řadu svých dobrých nápadů. Diskutujme a řešme to spolu!
Ano, naše srdce bijí nalevo a v našich řadách zůstali opravdoví srdcaři a bojovníci za jistoty Plzeňáků.
Jsme připraveni se utkat v komunálních volbách o Vaše hlasy, ale především o Vaši důvěru, kterou jsme, bohužel, oprávněně ztratili na celostátní úrovni.
Proto začínáme zcela logicky odspodu a chceme si ji vydobýt zpět.
Výhodu vidíme v tom, že jsou za námi vidět výsledky a zároveň se dokážeme díky nezávislým osobnostem podívat po letech na město trochu jinýma očima.
Provozní slepota se, bohužel, nevyhýbá ani politice.
Přijďte nám říct, co vše nám ještě uniká, až uvidíte v ulicích naše logo. Potkáte nás v průběhu měsíce srpna a září ve svém okolí.
Pokud se přeci jenom nepotkáme osobně, tak napište, prosím, na náš FB nebo na můj email: ing.pavelkotas@gmail.com
Plzeňáci, zlepšete s námi život ve městě, kde máme své kořeny, vychováváme naše děti a pečujeme o naše starší rodiče.
Město, kde žijeme, pracujeme, sportujeme, jíme a pijeme to nejlepší pivo na světě. Město, které máme V SRDCI!
 
Pavel Kotas – Plzeňák jako Vy!
IMAGE: